Şubat 27, 2010

"içimizden biri"

"yalvarırım, daha fazla konuşma.." dedi rosalinda.. sesi titrek, hüzün doluydu..
"şaçmalıyorsun.. deliler gibi severken birbirimizi, ayrılmak mı..?" dedi speedy gonzales.. onun sesinde şaşkınlık ve korku vardı..

giderek duygu dolu anların başladığı dizide, esas oğlan aşık olduğu evin hizmetçisi esas kızı, kollarından tutup dudaklarına şehvet ve ateşli bir öpücük kondurdu.. tam bu sırada annem, kumandayla kanal değiştirmişti.. birkaç kanal gezip tekrar diziye döndüğümüzde ateşli öpücük en kor kısmındaydı..gene kanalları gezen annem tekrar diziyi açtığında, rosalinda, gözü yaşlı, evin merdivenlerini üçer beşer çıkıyordu..annem, gözyaşlarıyla esas kıza eşlik ediyor, ben ise sambalarımı giymiş ayağıma okuluma gidiyordum..


siyah-beyaz gururumuz,her sene olduğu gibi şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyordu.. zorlu antalya deplasmanında, yediği şok golle ilk yarıyı mağlup bitirmişti siyaz-beyaz gururumuz..ikinci yarıya kurt hoca, brezilyalı genç yetenek, romario'nun veliahtı olarak gösterilen dermando ile başlamıştı.. bu kavruk genç oyuncunun attığı birbirinden 2 güzel gol beşiktaşımıza 3 puanı getirmişti.. babam, zafer şarhoşu olup kendinden geçiyor, ben ise sambalarımı giymiş okuldan dönüyordum..

brezilya evimize yerleşmiş gitmiyordu..
ne zaman gelmişti..?
kapıyı kim açmıştı..?
ne ara içimizden birisi olmuştu..?
gitmesekte, görmesekte o ülke bizim ülkemiz/mi..?

1 yorum:

•düşler kon∫erves¡• dedi ki...

. ..evine brezilyayı misafir etmiş sevgilim :o) ne güzel de yakalarmış hayatın zamanlarından kesitler . .uuuMmMAaHhHh ♥